Друк

Новини 2016

Останні новини 2016

Новий гальванічний корпус
У 2015 році завершилось будівництво нового виробничого корпусу, до складу якого входять:
- гальванічна секція;
- склад прекурсорів та кислот, обладнаний у суворій відповідності з приписами МВС;
- приміщення з хімстійкими ємкостями для зберігання гальванічних стоків з метою їх подальшого вивезення;
- ділянка приготування адгезивів та нанесення клеїв на металеву арматуру.
Нова лінія фосфатування
У вересні 2015 придбана нова сучасна лінія фосфатування.
Лінія оснащена сучасним мікроконтролерним керуванням, що дасть змогу чітко дотримуватися режимів технологічного процесу нанесення фосфатування, а значить - у позитивну сторону вплине на міцність клейового з'єднання, зовнішній вигляд виробів, корозійну стійкість покриття.
Нова лінія хромування
У січні 2016 року надійшла нова лінія хромування з сучасними випрямлячами струму, що дозволить досягати високої якості хромування технологічної оснастки.
Відмова від природного газу
У лютому 2016 року обидві вищевказані лінії будуть здані в експлуатацію як єдиний гальванічний комплекс. Планується, що витрати на експлуатацію ліній і енергоресурси для нагріву гальванічних ванн знизяться в кілька разів у порівнянні з паровим нагріванням від газового котла, що застосовувалося раніше. Таким чином, буде повністю виконаний намічений у 2014 році план заходів щодо відмови від природного газу на нашому виробництві.

closegas1
Автоматизація
На третьому етапі, у першому півріччі 2016 року, відбудеться дооснащення діючої лінії фосфатування автоматичним маніпулятором та збільшення її продуктивності практично в два рази. Це дозволить зекономити електроенергію та відмовитися від ручної праці.
mani2403
Лінія цинкування
На четвертому етапі, у 2017 році, планується придбання сучасної лінії цинкування, що істотно розширить сфери діяльності підприємства в межах нашої спеціалізації на гумовометалевих виробах.
Новий автобус
Підприємством, з метою доставки персоналу до міста роботи, на заміну старому транспорту придбано "новий" автобус марки MAN на 100 пасажиро-місць. Автобус оснащений автоматичною коробкою перемикання швидкостей, потужним дизельним двигуном, авторегулюванням рівня полу, системою автономного підігріву салону, комфортним освітленням і т.п.

Власна дорога
Проїзд на підприємство весь період його існування здійснювався по відомчій дорозі наших сусідів - через їх територію, за що окрема цьому підприємству подяка. Напруженість в країні зажадала посилення внутрішньої безпеки даної організації. Незважаючи на існування земельного сервітуту, наше підприємство попросили добудувати власну дорогу, відсипання якої було проведено багато років тому, і організувати окремий в'їзд. На даний момент власна дорога повністю готова для руху транспорту, планується її ввести в експлуатацію з 1 жовтня 2016 року після обладнання в'їзду автоматичними воротами, системою пропуску, освітленням, відеоспостереженням, комунікаціями. У зв'язку з великою довжиною, з економічних міркувань, бетонування дороги планується проводити етапами протягом декількох років, і тільки після того, як пройде остаточна усадка дорожнього полотна. Важливою підмогою є наявність власного БЗВ - бетонозмішувального вузла на території підприємства, а також спеціальної техніки: дорожнього катка, екскаватора, автобетонозмішувача, вантажівок (вищевказана техніка спеціально купувалася для будівництва дороги). Таким чином, бетонування і обслуговування дороги буде проводитися виключно своїми силами. Довжина дороги становить 1,8 км, ширина смуги - 5,5-6 м. Просимо всіх відвідувачів, починаючи з 1 жовтня 2016 р., користуватися виключно нашої власною дорогою, пропуск через територію сусідів здійснюватися не буде.

Новини компанії у Facebook