Друк

Послуга хромування

Ціновий лист на послуги хромування

ПП «Кременчукгумотехніка» на сучасній лінії хромування, введеної в експлуатацію у 2016 році, має можливість надання послуги твердого інструментального хромування різних деталей, в тому числі складної конфігурації.

004007

Вартість хромування простих елементів (штоки, циліндри, деталі з плоскими поверхнями) становить:

5000 Грн з ПДВ за покриття 1м2 на товщину 20 мкм

При замовленні в технологічних цілях товщини покриття менше 20 мкм, розрахунок вартості ведеться по товщині 20 мкм.

Замовник самостійно проводить попередній розрахунок вартості хромування на базі зазначеної вище ціни і, якщо його влаштовує отримана вартість послуги, повідомляє площа покриття (ці дані перевіряються при фактичному надходженні деталей), а також направляє ескізи деталей, що підлягають хромування або усно описує їх конфігурацію. Після чого йому виставляється рахунок-фактура.

Телефон: +38 (0536) 700-238, факс: +38 (0536) 700-579, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Деталі, що мають дуже складні поверхні: піднутрення, канавки (наприклад, гнізда прес-форм), оцінюються індивідуально (мінімум - за дворазовим тарифом).

Послуги хромування на суму менше 5000 грн без ПДВ не надаються, або вартість робіт оцінюється у 5000 грн за одне звернення.

Увага:  В інтересах замовника деталь на хромування повинна надходити в полірованому вигляді, і після хромування, для досягнення необхідного технологічного результату, поверхня знову бажано відполірувати. У вартість послуги хромування не входить проведення робіт з полірування деталей до і після хромування - ці роботи повинні проводитися замовником самостійно. Такі послуги, при наявності вільних ресурсів, можуть надаватися інструментальним цехом нашого підприємства, і розцінюються індивідуально.

Увага: Ми не надаємо послугу декоративного хромування і відновлення поржавілих бамперів, деталей раритетних автомобілів, мотоциклів тощо, це серйозна промислова послуга, яка коштує дорого - будь ласка, вивчіть тариф, перш ніж дзвонити з подібного роду запитами приватного характеру!

ПП «Кременчукгумотехніка» відмовить конкуренту у наданні послуг хромування прес-форм для виготовлення гумових деталей, просимо не звертатися.