Увага! В каталозі наведені роздрібні ціни для кінцевих споживачів. Для торгових організацій діє прайс-лист.

Друк

Виробництво армованих манжет з фторкаучуку в Україні

Звернення до споживачів

bmw sealПродукцію добре відомого в Україні заводу "Кременчукгумотехніка" вирізняє висока працездатність - на рівні відомих європейських аналогів. Де б не виконувалася заміна ущільнення валу, що обертається: у вантажівці, тракторі, редукторі важкого устаткування, або у власному легковому автомобілі, всім зрозуміло: витрати на ремонт однозначно будуть вищі, ніж вартість самого ущільнення, при цьому простоювання техніки доставить мало приємного. Витрачені на ремонт зусилля і кошти не повинні пропасти даром. Тому, до вибору армованої манжети (або сальника) необхідно підходити обдумано, виважено, не кидатися на перший варіант, "що підвернувся під руку".

Завод "Кременчукгумотехніка" вже 30 років спеціалізується на виробництві армованих манжет з різних матеріалів - продукція, що випускається, є якісною та працездатною, має гарантію. Підприємство пропонує на вибір декілька матеріалів ущільнень різного цінового рівня, однак, не всі з них тривало працездатні у важких умовах. Закордонні споживачі давно навчилися рахувати свої гроші, і зараз недорогі матеріали "на Заході" застосовуються значно рідше, ніж раніше. На їх місце прийшли хімічно- і теплостійкі еластомери - такі як фторкаучук, здатні забезпечити відсутність течі протягом сотень тисяч кілометрів пробігу, або десятків тисяч годин роботи. Безумовно, ці матеріали дорожчі, і набагато. Але чи доцільно економити? Вирішувати споживачеві.

Насправді фторкаучук з'явився не сьогодні і не вчора. Державний стандарт під номером 8752, ще Союзу РСР, який є, проте, діючим у країнах СНД, з 1978 року приписував застосовувати ущільнення з фторкаучуку - групи гуми 4 (ИРП-1314 на базі фторкаучука СКФ-32) і групи гуми 5 (ИРП-1287 на базі фторкаучука СКФ-26) у багатьох вузлах і агрегатах. Однак, через наявність труднощів у виготовленні ущільнень, незаперечні переваги фторкаучуку в той час могла оцінити в основному тільки оборонна та хімічна промисловість. В останні роки ситуація змінилась - матеріал з'явився у вільному продажу. Тим не менш, на полицях магазинів все так само непросто відшукати серед маси "кольорових" сальників (нерідко закордонного виробництва "спеціально для ринку СНД"), ті, які дійсно виготовлені з дорогого "фтору". Підробки під відомі бренди нерідкі, та й за вибір матеріалу ущільнення часто відповідає посередник, і не завжди визначення матеріалу вказано на самій деталі.

Кременчукгумотехніка пропонує прямі поставки гумометалевих деталей, кілець та інших ГТВ з фторкаучуку гарантованої якості. У нашому асортименті Ви знайдете найбільш необхідні типорозміри стандартизованих армованих манжет за ГОСТ 8752-79, а також автомобільні сальники у широкому асортименті. Ми не стоїмо на місці і щомісяця освоюємо нові типорозміри, необхідні ринку. Ціновий рівень виробів, що випускаються, не завжди є низьким, однак ми сподіваємося, що якість нашої продукції змусить Вас забути про це. А також про ту проблему, яка існувала до знайомства з нами. Ми поставляємо манжети з фторкаучуку на конвейери найбільш відомих в Україні виробників і разом з ними несемо відповідальність перед кінцевим споживачем, навіть перед оборонною промисловістю.

Українські покупці за багато років роботи оцінили якість продукції нашого підприємства і довіряють марці "Кременчукгумотехніка". Система виробництва сертифікована згідно стандарту ISO 9001.

Перелік армованих манжет, які випускаються з фторкаучуку, як стандартизованих, так і тих, що випускаються за оригінальними кресленнями, можна побачити, відкривши відповідну сторінку каталогу

З повагою, керівництво заводу "Кременчукгумотехніка".

Підбір сальників

Виберіть параметри фільтрації

Вал:


Посадковий отвір:


Матеріал:

Причина купувати у нас

line2

В Україні діє лише один спеціалізований завод з повним циклом виробництва армованих манжет, що включає їх лабораторний контроль та стендові випробування. Наше підприємство приймає на себе гарантійні забов’язання і в повній мірі забеспечує їх виконання. Сьогодні фінансова ситуація змушує людей обирати найдешевші товари і матеріали: ринок заповнений виробами китайського та гаражного виробництва - їх використання призводить до передчасних ремонтів і простоїв. Варто замислитися, чи готові ви "грати в рулетку"? Маючи за плечима 30-тирічний досвід виробництва, ми пропонуємо клієнтам надійні рішення - дешевші за європейські, отримуємо за них подяки від покупців, які здійснюють заміну виготовлених нами ущільнень лише через багато років - при капітальних ремонтах агрегатів.