Увага! В каталозі наведені роздрібні ціни для кінцевих споживачів. Для торгових організацій діє прайс-лист.

Друк

Фірмова композиція NBR-440

Фірмова композиція NBR-440 синього кольору

blue NBR 440 oil sealКременчукгумотехніка представляє замовникам нову гумову суміш NBR-440 - "справжню" гуму групи 2 згідно ГОСТ 8752-79 синього кольору, яка має наступні переваги перед стандартною "чорною" гумовою сумішшю NBR (гумою групи 1 за ГОСТ 8752-79):

можливість експлуатації при температурі до +100 градусів в гіпоїдних трансмісійних маслах, в той час, як гума групи 1 працює в цих оливах тільки до +80 градусів;

має в цілому підвищену теплостійкість - приблизно на 10 градусів;

володіє чудовою ОДС (залишкової деформацією стиснення), що допомагає краще відстежувати биття вала;

має відносно невелику різницю в ціні в порівнянні зі стандартним матеріалом: + 20%.

Вищевказані переваги роблять цей матеріал універсальним вибором для тих напрямків, де бюджет замовника обмежений, і застосовувати акрілатний каучук чи фторкаучук - дорого. Або для тих галузей, де замовник бажає отримати виріб із поліпшеними характеристиками, особливо не переплачуючи. Даний матеріал наше підприємство пропонує застосовувати в півосях і маточинах вантажних автомобілів, в редукторах легкових автомобілів, де лінійні швидкості невеликі. Не приховуємо, що матеріал розроблявся для створення альтернативи класичним сальникам синього кольору німецької фірми "SIMRIT" - з метою переведення вимогливих українських замовників з дуже високої ціни "в євро" на ціну "в гривнях" при тому ж кінцевому результаті. Що особливо актуально при сьогоднішньому курсі валюти. Застосувати гуму групи 2 (матеріал NBR-440) можна для будь-якого виробу, що випускається в даний час підприємством з гуми групи 1, при мінімальній кількості в партії від 100 шт. Такі вироби будуть супроводжуватися декларацією про відповідність із позначенням матеріалу, а також - візуально відрізнятися синім кольором. Маркування гуми групи 2 на манжеті застосовуватися не буде - просимо це враховувати. На сайті підприємства створена окрема категорія, в яку включені вироби з матеріалу NBR-440 (гуми групи 2), випущені серійно і присутні на нашому складі.

Підбір сальників

Виберіть параметри фільтрації

Вал:


Посадковий отвір:


Матеріал:

Причина купувати у нас

line2

В Україні діє лише один спеціалізований завод з повним циклом виробництва армованих манжет, що включає їх лабораторний контроль та стендові випробування. Наше підприємство приймає на себе гарантійні забов’язання і в повній мірі забеспечує їх виконання. Сьогодні фінансова ситуація змушує людей обирати найдешевші товари і матеріали: ринок заповнений виробами китайського та гаражного виробництва - їх використання призводить до передчасних ремонтів і простоїв. Варто замислитися, чи готові ви "грати в рулетку"? Маючи за плечима 30-тирічний досвід виробництва, ми пропонуємо клієнтам надійні рішення - дешевші за європейські, отримуємо за них подяки від покупців, які здійснюють заміну виготовлених нами ущільнень лише через багато років - при капітальних ремонтах агрегатів.