Друк

Агро-2018

Агро-2018

Виставка
Ми продовжуємо брати участь у важливих агропромислових заходах, що проводяться в Україні. На цей раз - у тридцятій за рахунком, найбільшій сільськогосподарській виставці Східної Європи - "Агро-2018", що пройшла 6-9 червня в Києві, на території "Експоцентру України".
Здивувало те, що при величезній кількості відвідувачів, а на виставку прийшло більше 70 тисяч людей, багато хто вперше познайомився з нашою торговою маркою та асортиментом продукції підприємства. З великою радістю та наснагою відвідувачі сприйняли те, що в Україні існує виробник дійсно якісної та працездатної продукції, що може вирішити іх наболілі проблеми на рівні високовартісних пропозицій іменитих іноземних брендів. Не просто виробник "в нафталіновому депресивному стані", а сучасне, активне виробництво, що розвивається, виробництво європейського рівня, готове пристосовуватися до потреб кінцевих споживачів, яке освоює в місяць не менше, ніж 5 позицій нових виробів.
Продукцією завода жваво цікавилися відвідувачі, біля стенду постійно стояли люди, відверто кажучи, не даючи ані хвилини спокою нашим фахівцям!
Певний вакуум пропозиції якісної продукції, особливо за помірною ціною, на тлі насичення ринку дешевим ширвжитковим товаром, говорить про великі можливості для розвитку нашого підприємства, тому ми і надалі із задоволенням будемо радувати наших клієнтів новинками.

agro1 
agro2

agro3

 Чекаемо вас на Агро-2019!

Новини компанії у Facebook